Kalendarz wydarzeń

Sex Guru - spektakl z udziałem Tomasza Kota, godz. 20:00

 

Sex Guru - spektakl Tomasza Kota

20.06.2015 godz. 20:00

Tarasy klubu Pick & Roll w Sopocie

Bilety: 50/70/90 zł


 

Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne :)

Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks?

Czego tak naprawdę chcą kobiety?

Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”?

Czy mój mąż wie, że udaję?

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX-GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje :) . Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze – zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsęJ

SEX-GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

 

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym J – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!