Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt - koncert promujący nową płytę
04.07.21 godz. 20:00

Gdańsk, Stary Maneż,
130/150/170 zł

Z ogromnym smutkiem musimy Was powiadomić, że ze względu brak jasnych wytycznych dotyczących organizacji koncertów w pomieszczeniach zamkniętych, obowiązujących od 6 czerwca, nie możemy tego koncertu zorganizować. Postanowiliśmy przenieść koncert Waglewski Fisz Emade w Stary Maneż na nowy termin.
Prosimy o chwilkę cierpliwości, staramy się jak najszybciej znaleźć nową datę. Jak tylko to się uda - damy znać.
Mamy nadzieję, że mimo tych komplikacji zdecydujecie się jeszcze raz zatrzymać bilet i być z nami, gdy sytuacja prawna pozwoli nam zaprosić Was na ten długo wyczekiwany koncert.
 
 

 

WAGLEWSKI FISZ EMADE - koncert promujący najnowszą płytę!

Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.
Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt". Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: "Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna..."
Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

kup bilet 04.07
godzina 20:00