Voucher

Voucher

Zachęcamy do zakupu naszych Voucherów Podarunkowych, które są świetnym pomysłem na prezent. Voucher będzie można zakupić i zrealizować drogą telefoniczną (tel. 731 323 364), bądź mailową (magdalena@34art.pl lub biuro@34art.pl). Vouchery będą też dostępne w trakcie naszych wydarzeń w punkcie Organizatora tj Impresariatu 34art.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERA PODARUNKOWEGO

1. Voucher może zostać zakupiony w punkcie Organizatora tj. Impresariat 34art.pl s.c. w trakcie organizowanych przez niego wydarzeń, bądź drogą telefoniczną (numer 731 323 364) lub mailową (biuro@34art.pl i magdalena@34art.pl). W celu zakupu należy podać na jaką kwotę ma być wystawiony voucher, płatność odbywa się gotówką lub przelewem na wskazany numer konta.

2. W przypadku sprzedaży na odległość, po zaksięgowaniu wpłaty, Voucher zostanie wysłany pocztą na wskazany przez kupującego adres.

3. Każdy Voucher posiada swój numer identyfikacyjny oraz datę ważności – po upływie tej daty nie może zostać zrealizowany. Na voucherze podana jest też opłacona przez kupującego kwota.

4. Osoba, która otrzyma Voucher może wymienić go na bilet na dowolne wydarzenie organizowane przez Impresariat 34art.pl. Jeśli osoba ta chce wykupić miejsca w kwocie droższej niż znajduje się na Voucherze – może ją dopłacić.

5. Chcąc zrealizować Voucher prosimy o podanie jego numeru oraz wybranego wydarzenia wraz z datą i godziną. Rezerwacji miejsca na wybrane wydarzenie można dokonać drogą telefoniczną (numer 731 323 364) lub mailową (magdalena@34art.pl / biuro@34art.pl ) oraz osobiście w biurze impresariatu (ul. Zabytkowa 4/3, Gdańsk-Wrzeszcz).

6. Voucher nie może być wykorzystany w częściach, nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Vouchera, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość biletu.

7. Voucher nie może być wymieniony na ekwiwalent pieniężny.

8. Zakupiony Voucher nie podlega zwrotowi.

9. Posiadanie Vouchera nie gwarantuje możliwości zakupu biletu na dane wydarzenia, jeśli w momencie dokonywania rezerwacji nie ma już dostępnych miejsc. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Menu