Piotr Cugowski – Trasa „JESZCZE MI SIĘ CHCE… ale już niczego nie muszę”

10 stycznia 2025
20:00
Stary Maneż
Gdańsk

WSŁUCHAJ SIĘ W „CISZĘ PRZED BURZĄ” NA ŻYWO

„JESZCZE MI SIĘ CHCE… ale już niczego nie muszę” – śpiewa Piotr Cugowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i elektryzujących głosów na polskiej scenie muzycznej w swojej najnowszej piosence. Te wymowne słowa stały się mottem kolejnej trasy koncertowej, którą Piotr ze swoim zespołem zaplanował na nadchodzącą jesień i zimę.

Piosenka zapowiada drugi solowy album wokalisty. Będzie to nowa odsłona twórczości Piotra, który przez lata wielokrotnie udowadniał, że nie boi się stylistycznych wolt ani artystycznych wyzwań. Kilka z piosenek, które znajdą się na nowej płycie, będzie można przedpremierowo usłyszeć podczas zbliżających się koncertów.

„Trudno czasem nie wkurzać się na los, szczególnie, gdy coś nie idzie po naszej myśli. Wierzę jednak, że świat dąży do równowagi, po burzy zawsze wychodzi słońce. Na wszystko jest czas i miejsce. Ta świadomość pomaga mi zaakceptować wszystko, co los stawia na mojej drodze. I o tym także jest ten utwór” – mówi Piotr Cugowski.

Piotr Cugowski – Cisza przed burzą (Official Video) (youtube.com)

Zapraszamy na koncerty Piotra Cugowskiego w ramach trasy „JESZCZE MI SIĘ CHCE…” – startujemy pierwszego dnia jesieni czyli 22 września!

10 stycznia 2025
20:00
Stary Maneż
Gdańsk
Menu