Harmonia Talentu i Dziecięcej Radości. Młodzieńczy Entuzjazm w Każdej Nutce.

DAWID ZWOLAN
15 maja, 2024
11:43

Te dzieciaki naprawdę potrafią śpiewać, i to jak! Wyobraźcie sobie potęgę głosu wielkiego chóru gospelowego. A teraz dodajcie do tego nowoczesne aranżacje, przebojowe kompozycje i wartościowe teksty, a następnie przełóżcie to wszystko na dziecięcą naturalność i radość ze śpiewania. Tak brzmi Małe TGD.

Dzieciakom z zespołu pomaga przede wszystkim Piotr Nazaruk, członek zespołu Anny Marii Jopek, a także kompozytor, dyrygent, pedagog, wokalista i multiinstrumentalista. Jest on autorem muzyki do wielu spektakli teatralnych, wielokrotnie nagradzanym w konkursach i na festiwalach teatralnych.

„W 2017 roku Małe TGD wydało debiutancką płytę „Góry do góry”, a pod koniec 2019 roku ukazał się drugi album pt. „Wyspa skarbów”. Na początku 2020 roku album „Wyspa skarbów” został nominowany do Fryderyka w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Trzecia płyta zespołu Małe TGD, „Online”, powstała w trudnym dla wszystkich okresie pandemii. Dzieciaki w lekki i momentami przewrotny sposób opowiadają o radzeniu sobie z emocjami, codziennymi obowiązkami, zamykającym i otwierającym się światem.”

Drodzy rodzice, choć koncert organizowany przez nas w Gdańsku dedykowany jest głównie dzieciakom, pozwolimy sobie rozwiać wszelkie wątpliwości. To, co prezentuje Małe TGD, z powodzeniem trafi również w Wasze gusta, zdobędzie Waszą sympatię i pozwoli na wspólną, nieskrępowaną zabawę pod sceną Starego Maneżu. To są po prostu bardzo dobre, uniwersalne piosenki. Bądźcie razem ze swoją pociechą w Starym Maneżu już 21 czerwca. Czekamy na Was i bardzo serdecznie zapraszamy!

Małe TGD będziemy gościć, jako organizator koncertu, czyli 34art.pl, w Gdańsku już 21 czerwca.
Bilety na to wydarzenie, kupicie na www.34art.pl , pod tym tym linkiem:

Małe TGD

21 czerwca 2024 Gdańsk, Stary Maneż
Menu