Kulturalne lato w Trójmieście!

Magdalena
21 maja, 2024
12:40

Za oknami co raz cieplej, czuć, że lato zbliża się już powoli, aby oczarować nas słońcem, lekką bryzą i długimi wieczorami. Jeśli szukacie pomysłu na to, co robić po całym dniu plażowania to Impresariat 34art.pl poleca się ze swoimi kulturalnymi propozycjami!

Fanów imprez na świeżym powietrzu zapraszamy do Amfiteatru Tarasów przy sopockim Aquaparku oraz Opery Leśnej. Sezon rozpoczynamy koncertem zespołu Raz Dwa Trzy, który już 12 lipca zaprezentuje na scenie swoje ulubione „Ważne piosenki”. Nie zabraknie twórczości Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej oraz trafnych komentarzy frontmana zespołu, Adama Nowaka, który z właściwą sobie nutą ironii i liryzmu odniesie się do aktualnej nam rzeczywistości.

 

Sierpień to czas na dalsze muzyczne uniesienia. 3 sierpnia zagra Paweł Domagała, który jest już stałym bywalcem sopockiego Amfiteatru. Artysta zaśpiewa swoje największe hity, takie jak „Weź nie pytaj”, „Łe, łe” czy „Dzieci u dziadków”. Muzycy zabiorą publiczność do krainy Narni,  pozwalając choć na chwilę uciec od trosk codzienności.
Wielbicieli mocniejszych brzmień i klasycznego rocka zapraszamy 11 sierpnia do Tarasów na koncert Macieja Maleńczuka, którego bezkompromisowość sprawia, że od wielu lat ma rzesze wiernych fanów. Koncert będzie retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maćka, które przysporzyły mu olbrzymiej sympatii i popularności wśród wyrobionej części publiczności.
A na sam finisz mamy nie lada gratkę i muzyczną współpracę roku, czyli zespół Dżem na czele z Sebastianem Riedlem, którzy zagrają 30 sierpnia w Operze Leśnej. W sopockim lesie zabrzmią takie klasyczne hity jak „Czerwony jak cegła”, „Whisky, moja żona”, czy „Wehikuł czasu”. Muzykom bez wątpienia będzie towarzyszył chór złożony z sopockiej publiczności, którzy znają piosenki zespołu na pamięć.
W tym roku, jak zawsze, zadbaliśmy też o solidną dawkę dobrego humoru! 4 sierpnia na jednej scenie wystąpią najpopularniejsze kabarety w ramach Polskiej Nocy Kabaretowej. Rozśmieszać nas będą:
Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Paranienormalni oraz Kabaret Smile. To jednak nie koniec!

W Tarasach będą czekać inni nasi ulubieńcy:

16 sierpnia – Igor Kwiatkowski

24 sierpnia – Kabaret Młodych Panów z zupełnie nowym programem!

28 sierpnia – Kabaret Hrabi

A co jeśli zamarzycie, aby na chwilę uciec od letnich upałów? Zapraszamy wtedy do Gdańska, na nasze trzy spektakle na klimatyzowanej Scenie Teatralnej NOT!

5 lipca – Nerwica natręctw – komedia o naszych wstydliwych bolączkach i natręctwach

19 lipca – Testosteron – o tym, co gra w męskich duszach!

24 sierpnia – Oszuści – o męsko-damskich relacjach, które od zawsze pełne są zawiłości i komplikacji.

Na teatralnych deskach wystąpią wspaniali aktorzy, m.in. Beata Ścibakówna, Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś, Katarzyna Herman, Jędrzej Hycnar.

Przejdź aby kupić bilet

Mamy nadzieję, że nasze propozycje Was zainteresowały i będziecie chcieli spędzić z nami kulturalne lato. Pełen harmonogram można znaleźć na stronie: www.34art.pl.

Do zobaczenia!

Menu